Puzzle

Puzzle

Veľa zábavy, rozvíjania logického myslenia a kreativity, to všetko ponúka skladanie detských puzzle. V našej ponuke si vyberiete jednoduchšie puzzle pre najmenšie deti, ale aj zložitejšie, pri ktorých je potrebné sa viac sústrediť a zamyslieť. Ak hľadáte iné hračky rozvíjajúce logiku a kreativitu, pozrite si tiež kategórie stavebníc a modelov.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 12,79 € Skladom

  Puzzle s obrázkom dinosaurov je vždy kreatívnou a múdrou zábavou. Pomáha s rozvojom fantázie, priestorovej predstavivosti, trpezlivosti a jemnej motoriky. Z 208 veľkých dielikov si poskladáte realistický obraz života na našej Zemi pred mnohými miliónmi rokov. Toto puzzle je vhodné už pre deti od 4 rokov. Všetky časti sú z pevnej lepenky. Zložený obrázok...

   
  12,79 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 11,49 € Skladom

  Obľúbené puzzle pre najmenších. Súprava obsahuje 12 drevených dielov s rozmermi 40 x 40 x 6 mm, ktoré sú potlačené z oboch strán. Celkom možno zložiť 5 rôznych zvieratiek (nie však naraz). Dieťa nielen dieliky skladá, ale musí najprv rozlíšiť k akému zvieratku aký dielik patrí. 3 obrázky sú zo 4 dielov, 2 obrázky zo 6 dielov.

   
  11,49 €
  15 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 19,19 € Skladom

  Tieto magnetické puzzle pre deti obsahujú 40 drevených dielikov s magnetom. Z nich možno zostaviť rôznorodé obrázky, ktoré už budú záležať len na fantázii vašich detí. Pomôžu vašim deťom rozvíjať jemnú motoriku a predstavivosť. Puzzle nie sú vhodné pre deti do 3 rokov, pretože balenie obsahuje malé kúsky.

   
  19,19 €
  Posledný kus s odoslaním do 3-5 dní
 • 9,39 € Skladom

  Puzzle od značky Rappa, pomocou ktorých deti zvládnu poskladať 5 obrázkov dopravných prostriedkov. Deti sa pri hraní naučia skladať jednoduché puzzle a rozpoznávať, aké sú hlavné dopravné prostriedky. Súprava obsahuje 20 kúskov.

   
  9,39 €
  10 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 9,39 € Skladom

  Puzzle od značky Rappa, pomocou ktorých deti zvládnu poskladať 5 obrázkov rôznych zvieratiek. Deti sa pri hraní naučia skladať jednoduché puzzle a rozpoznávať, aké sú na obrázkoch zvieratká. Súprava obsahuje 20 kúskov.

   
  9,39 €
  7 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 10,50 € Skladom

  Originálne riešená skladačka v štýle puzzle, ktorá je vyrobená z dreva. Krásny zvierací motív. Počas skladania potrénujete obe hemisféry mozgu, zlepšíte si koncentráciu i pamäť. Spravte si čas na relaxovanie. So skladaním vám určite budú chcieť pomôcť aj vaše ratolesti.

  Na výber 2x Motív
  10,50 €
  Na výber 2x Motív
  Zobraziť varianty
  99 kusov s odoslaním do 3-4 dní
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek