Hry na profesie

Hry na profesie

Hry na profesie

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 12,49 € Skladom

  Táto policajná vesta pre deti je kreatívny spôsob, ako dieťa obliecť na maškarný ples alebo mu jednoducho dopriať sen stať sa policajtom! Táto profi súprava obsahuje samopal, ochrannú vestu, 2 granáty, vysielačku, odznak, okuliare a helmu. Všetko je vyrobené z plastu.

   
  12,49 €
  93 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 7,49 € Skladom

  Profesionálna súprava pre malých lekárov a lekárky! Praktická súprava obsahuje plastové náradie, bez ktorého sa naozajstný lekár nezaobíde. Obsahuje stetoskop, teplomer a lieky. To všetko a mnoho ďalšieho nájdete v tomto praktickom kufríku. Všetko je vyrobené z PVC. Staňte sa profesionálnym doktorom a preneste sa do sveta naozajstnej medicíny!

   
  7,49 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 14,19 € Skladom

  Súprava náradia pre všetkých malých domácich majstrov! Táto praktická súprava obsahuje všetko, čo malý opravár potrebuje, a to dokonca aj parádnu funkčnú vŕtačku! Všetko je vyrobené z PVC. Aby vŕtačka fungovala je nutné vložiť 3 ks batérií typu AA, ktoré nie sú súčasťou.

   
  14,19 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 24,99 € Skladom

  Luxusná detská mikrovlnná rúra s dotykovým panelom. Mikrovlnná rúra vydáva zvuky ako ozajstná a zároveň svieti. Je vyrobená z kvalitného PVC a obsahuje napodobeniny hamburgera, kurčaťa a pizze. Funguje na 3 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Skvelá hračka, ktorá bude ozdobou kuchynky každej malej gazdinky! Rozmery výrobku sú cca 26,5 x 17 x 17 cm.

   
  24,99 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek