Pre bábätká

Pre bábätká

Rozvíjať potenciál vašich detí už od bábätka je veľmi dôležité. Vyberte svojmu bábätku bezpečnú a kvalitnú hračku, ktorá má zmysel. V našom sortimente nájdete rôzne pískacie či náučné hračky, niektoré doplnené o hryzátka, hrkálky a klipy pre uchytenie hračky na postieľku alebo kočík, vďaka ktorým vaše bábätko zabaví aj počas prechádzky či popoludňajšieho odpočinku. Ak hľadáte hračky pre staršie deti, nahliadnite tiež do kategórií stavebnice, puzzle, auta a bábiky.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 6,39 € Skladom

  Vodnú podložku pre deti možno nafúknuť v ráme a stred následne naplniť vodou. Deti zaujme pomocou vody a rozmarnými pohybmi vodných zvieratiek vnútri podložky. Navyše poloha na brušku podporuje u detí chrbtové svaly, svaly na nohách, na rukách aj na krku. Zasielame náhodný morský motív podľa skladovej dostupnosti.

   
  6,39 €
  43 kusov na sklade (ihneď odosielame)
 • 5,09 € Skladom

  Pestrofarebná pyramída s kačicou je perfektnou hračkou pre najmenšie detičky. Päť rôzne farebných krúžkov sa na seba skladajú a rozvíjajú tak vizuálnu stimuláciu, motorické schopnosti a koordináciu rúk. Odporúčame pre detičky od 12 mesiacov.

   
  5,09 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 7,19 € Skladom

  Farebná vkladacia kocka s tvarmi, ktoré dieťa vkladá dovnútra. S týmto parádnym kúskom si dieťatko užije veľa zábavy a navyše bude rozvíjať jeho motorické schopnosti. Určená pre tie najmenšie deti.

   
  7,19 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 11,49 € Skladom

  Obľúbené puzzle pre najmenších. Súprava obsahuje 12 drevených dielov s rozmermi 40 x 40 x 6 mm, ktoré sú potlačené z oboch strán. Celkom možno zložiť 5 rôznych zvieratiek (nie však naraz). Dieťa nielen dieliky skladá, ale musí najprv rozlíšiť k akému zvieratku aký dielik patrí. 3 obrázky sú zo 4 dielov, 2 obrázky zo 6 dielov.

   
  11,49 €
  15 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 7,19 € Skladom

  Drevená vkladačka s motívom milých domácich zvieratiek pre dievčatá a chlapcov. Vkladačka je vyrobená z kvalitného dreva. Obsahuje 9 dielikov s úchytkami a je vhodná už pre detičky od 1 roka.

   
  7,19 €
  63 kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 19,19 € Skladom

  Farebná vkladačka v tvare lokomotívy je určená pre tých najmenších. S týmto kúskom si dieťatko užije zaručene veľa zábavy! Jednotlivé tvary s obrázkami možno vkladať do príslušných otvorov. Vkladačka rozvíja motorické, zrakové a sluchové schopnosti dieťatka.

   
  19,19 €
  100+ kusov s odoslaním do 3-5 dní
 • 8,09 € Skladom

  Pyramída obsahuje deväť komponentov rôznych farieb, ktoré zapadajú do seba podľa veľkosti. Pestrofarebná pyramída je perfektnou hračkou pre tých najmenších.

   
  8,09 €
  46 kusov s odoslaním do 3-5 dní
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek